Příběh úspěchu: Mladá a úspěšná Sára Janečková nám řekla, jak začala vydělávat 200.000 Kč měsíčně díky investici 200 Kč. BYZNYS

Autor: Marie Bučková

Mladá studentka z Prahy, která se rozhodla odejít z univerzity, aby mohla splatit své dluhy, nyní vydělává rekordních 200.000 Kč za měsíc a sní o tom, že dosáhne vyšších cílů. Exkluzivně pro náš magazín se Sára podělila o tajemství svého úspěchu.

Vyrostla jsem v obyčejné rodině, která nebyla nijak bohatá. Moji rodiče vždy tvrdě pracovali na tom, abychom měli co jíst. Moje sestra a já jsme byly vychovány tak, abychom tvrdě pracovaly. Věděly jsme, že abychom v tomto světě něčeho dosáhly, musíme studovat a být vzdělané. Naši rodiče měli malý podnik, který ale nic nevydělával a naše rodina kvůli němu byla zadlužená.

Hledala jsem si brigády, abych mohla svým rodičům pomáhat. Pracovala jsem jako servírka, dělala jsem hostesku a zkoušela jsem dělat i noční směny v call centru a zároveň si udržet studium na univerzitě.

Měla jsem spoustu práce, ale ničemu to nepomnohlo. Uvědomila jsem si, že se musí něco změnit, jinak naše situace zůstane stále stejná. Proto jsem se rozhodla odejít z univerzity a najít si dobře placenou práci. Svým rodičům jsem o tom neřekla.

Jednoho dne jsem hledala na internetu volná místa a narazila jsem na článek o binárních opcích. Slyšela jsem o nich (na univerzitě si o nich povídali spolužáci), ale nikdy jsem to nebrala vážně a nezajímala jsem se o ně.

Sára si nyní vydělává 3000-4500 Kč za hodinu, aniž by musela trávit čas v kanceláři.

Začala jsem se o toto téma zajímat a našla jsem si několik návodů na YouTube. Vše se mi zdálo velmi jasné a měla jsem pocit, že instrukce na internetu jsou v pořádku. Kromě toho existuje spousta stránek, na kterých lidé sdílejí své zkušenosti a strategie pro začátečníky a doporučují vhodné platformy.

Ihned mě napadlo, že bych to měla zkusit. Nebylo v tom žádné riziko a nemusela jsem dokonce ani investovat moc peněz a skončit se studiem. Po přečtení informací jsem si vybrala platformu Binatex. Měla spoustu pozitivních recenzí. Kromě toho byla jednoduchá, nebyl pro mě problém ji pochopit a zkušení obchodníci ji doporučovali zákazníkům.

Díky příjmům z Binatex Sára procestovala celý svět.

Moje prvotní výsledky předčily má očekávání. Investovala jsem jen $10 (200 kč) a vydělala jsem si 2000 Kč během jediné hodiny! Byl to obrovský šok! Abych byla upřímná, měla jsem trochu strach si ty peníze ihned vybrat. Nyní už vím, že to byl zvláštní strach z velkého výdělku.

Sára nyní vlastní síť salonů krásy

O dva měsíce později jsem měla svých prvních 500.000 Kč a pomohla jsem svým rodičům splatit jejich dluhy. Pocítila jsem skutečnou svobodu a naučila jsem se vydělávat velké peníze.

Nyní vydělávám zhruba 200.000 Kč měsíčně. Umožnilo mi to splnit si svůj dětský sen a otevřít si síť salonů krásy. Nové sny a milníky na mě v budoucnu ještě čekají!

Algoritmus pro úspěšné obchodování

V dnešní době si všichni uvědomují věci, jako jsou půjčky a dluhy. Jen málo lidí ale ví, jak se z dluhů dostat. Proto se s vámi chci podělit o své znalosti. Díky nim budete moci zvýšit své příjmy.

1. Vytvořte si účet. Je to naprosto zdarma. Otevřete si Binatex webovou stránku kliknutím zde. Stránka se vám otevře v novém okně, takže budete moci přepínat mezi okny a číst si tyto pokyny. Nejprve uvidíte toto:

2. Klikněte na modré tlačítko "Start earning." Zadejte svůj email. Gratulujeme, právě jste si vytvořili účet!

Zobrazí se vám tutoriál, který vám vysvětlí, co jsou to binární opce. Doporučuji vám si jej projít, nezabere to moc času. Dozvíte se, co musíte udělat, abyste začali vydělávat peníze.

3. Po dokončení tutoriálu se vám otevře váš účet. "Když se zaregistrujete zdarma, dostanete $1000." v demo účtu. Tyto peníze uvidíte na horní straně obrazovky:

Můžete si zkusit obchodovat s těmito demo penězi. Je to ZDARMA! Nebojte se, nebudete za to muset platit.

4. Další kroky jsou velmi jednoduché:

I. Zvolte si měnový pár. Například si můžete zvolit měnový pár EUR/USD (jako zde na obrázku) - klikněte na EUR/USD.
II. Investujte peníze. Minimální investice je $0.5.
III. Zvolte si dobu vypršení vaší transakce. Doba vypršení je limit, do kterého se musí potvrdit vaše předpověď, abyste získali peníze. Minimální doba vypršení je 1 minuta. Já si většinou volím mezi 1 a 5 minutami.
IV. Zadejte svoji předpověď a klikněte buď na UP nebo DOWN. Po kliknutí na jedno z těchto tlačítek se transakce otevře.

5. Počkejte, až vaše transakce vyprší. Pokud se vaše předpověď potvrdí, zobrazí se vám následující okno:

Gratulujeme! Udělali jste z $10 za 1 minutu $19. Říkala jsem vám - je to jednoduché!

Tady je můj momentální příjem:

Tento problém mě naučil věřit sama sobě a nikdy se nevzdávat. Využít všechny příležtosti, které vám život nabízí. Snít, stanovovat si nové cíle a pohybovat se stále dopředu, bez ohledu na to, jak těžké to bude. Vždy si můžete najít nějaké řešení!

Přejít na stránku Binatex

Komentáře:

Stiskněte Enter pro přidání komentáře.
 • Karolína

  Skvělý příběh! Inspirativní. Donutil mě začít pracovat na svém podnikání. Děkuji ti Sáro a přeji hodně štěstí!

  To se mi líbí Odpovědět 3
 • Helena

  Zaregistrovala jsem se včeta a už jsem vydělala 150.000 Kč! Je to dobrý začátek, jsem spokojená.

  To se mi líbí Odpovědět 4
 • Jan

  Jste moc hezká

  To se mi líbí Odpovědět 8
 • Valérie

  Žárlím na vás, jste krásná a ještě k tomu bohatá. Chtěla bych být jako vy!

  To se mi líbí Odpovědět 5
 • Irena

  Valérie, proč to tedy neuděláte? Používejte Binatex, vydělejte si peníze a buďte krásná. Když máte peníze, vše je možné.

  To se mi líbí Odpovědět 6
 • Linda

  Je to opravdu snadné! To jediné, čeho lituju, je to, že jsem strávila 10 let života v práci, když jsem už dávno mohla mít svůj vlastní podnik. Vydělala jsem si 45.000 Kč za prvních 10 dní! Věřte nebo ne, ale dokonce mě to rozplakalo

  To se mi líbí Odpovědět 9
 • Lucie

  Také mě mrzí, že jsem strávila tolik let v kanceláři. Být pánem svého času je něco naprosto jiného... Můžete být na jakémkoli míst na světě, klidně třeba na jachtě. Je to úžasné! A peníze, které vyděláte, jsou úplně jiné v porovnání s tím, co byste si vydělali v běžné kancelářské práci.

  To se mi líbí Odpovědět 2
 • Andrea

  Ze začátku jsem vydělávala celkem nízké částky a několikrát jsem také byla v červených číslech. Nevzdala jsem to a stále jsem se snažila. Zde jsou výsledky! Po třech měsících jsem si koupila nový byt! Neměli byste tedy dělat předčasné závěry. Vše vyžaduje zkušenosti. Přeji všem hodně štěstí a kdybyste potřebovali poradit, obraťte se na mě.

  To se mi líbí Odpovědět 3
 • Jakub

  Jako nováčkovi mi doporučili obchodovat na Binatex také.

  To se mi líbí Odpovědět 3
 • Anna

  Je to nejlepší obchodovací platforma. Zkusila jsem i jiné platformy, ale byly příliš komplikované a nerozuměla jsem jim.

  To se mi líbí Odpovědět 4
Přejít na stránku Binatex